top of page
Модульний диван Лінден, Mebelnik

Модульний диван Лінден, Mebelnik

        Цей дизайн був натхненний оригінальним Camaleonda, але не є його точною копією, а отже, не має на меті порушувати авторські права дизайнера Маріо Белліні. Крім того, цей диван був створений власноруч в нашому меблевому ательє, з використанням власних лекал та креслень.

         Цей диван є унікальним індивідуальним проектом, розробленим з використанням власних лекал та креслень. Він надасть вашому інтер'єру стильного та елегантного вигляду, забезпечивши при цьому комфортне місце для відпочинку та релаксації.

         Кожна деталь цього дивана була уважно продумана та виготовлена вручну з використанням найкращих матеріалів, що забезпечує його довговічність та стійкість до зносу. Каркас з міцної деревини покритий високоякісною тканиною зі спеціальним покриттям, що забезпечує стійкість до зносу та легке очищення. М'які та зручні сидіння дозволять вам насолоджуватись відпочинком у комфортних умовах.

         Кожен модуль має розмір 105*105 см, всі модулі можна купувати окремо за бажанням.

         Можлива будь-яка комплектація модулів до даного дивану.

         Їх легко можна переставяти та змінювати свій простір коли забажаєте)

         Якщо обрати 4 модулі - вони трансформуються у спальне місце 210*210 см

         Всі спинки на карабінах та знімаються за потребою.

         Модулі можна купувати окремо створюючи свй особливий диван самостійно.

 

Замовляйте цей диван від нашого меблевого ательє прямо зараз, і він стане прекрасним доповненням вашого інтер'єру. Насолоджуйтеся комфортом та стилем з нашим унікальним диваном.

    67 315,00₴Ціна
    bottom of page